Logo

21. 04. 2018, 12:49 Morx
Společné prohlášení

Poslední rok existují dva různé weby s názvem RetroHerna. Důvodem je, že došlo k neshodě mezi tvůrcem myšlenky Vojtěchem "Scytherem" Strakou (retroherna.org) a spoluautorem a investorem Vojtěchem Bardem alias "Morxem" (retroherna.cz) - autoři se původně rozhodli pokračovat v projektu vlastním směrem bez vzájemné dohody. V současnosti se obě strany pokoušejí tuto dohodu ve smírném duchu nalézt a odstranit tak možný zmatek kolem RetroHerny. Toto je jejich společné prohlášení. Děkujeme vám, že myšlence projektu zachováváte přízeň.

22. 09. 2017, 11:55 Morx
Dočasně jsme utlumili naše aktivity, protože nechceme začínat nové projekty, dokud není dořešen právní spor se skupinou Herní Historie z.s., která používá název a logo RetroHerna. V současnosti stále probíhají společná jednání za přítomnosti právních zástupců obou stran. Až dojde k vyrovnání a uzavření tohoto politováníhodného sporu, plánujeme pro Vás několik zajímavých novinek.

28. 07. 2017, 14:25 Morx
Na fóru je nyní veřejně přístupná i skupina Hry a příslušenství, kde lze komunikovat ohledně nabídky her, konzolí, nebo spolupráce s týmem RetroHerny.

08. 07. 2017, 10:37 admin
Nově s námi můžete komunikovat i na našem fóru!

Pro zápis do fóra je nutné se registrovat.
Veřejně přístupná pro zápis je zatím jen skupina Ostatní témata.

23. 06. 2017, 10:24 Morx
Dokončení nového webu nám zabere nějaký čas, ale během toho nepřestáváme pracovat. Například jednáme o vlastních prostorách v Brně, kde bychom rádi otevřeli hlavní expozici. Zároveň nás oslovil potencionální partner pro pobočku v Bratislavě, musíme však napřed důkladně prostudovat místní zákony.

Pokud nám chcete pomoci, budeme rádi za doporučení dalších prostor v Brně, konzole a hry darem či zápůjčkou jsou vždy vítány a kdybyste náhodou měli po ruce odborníka na slovenské autorské právo, budeme nadšení. Psát můžete na info(at)retroherna.cz

Pozor, facebookový profil RetroHerna není v naší správě, skrze něj se nás tedy prosím kontaktovat nesnažte.

Díky :)

20. 06. 2017, 14:27 Morx
Název a logo RetroHerna si přes nesouhlas hlavního investora a jednoho ze zakladatelů projektu přivlastnila část lidí z týmu podílejících se na organizaci, kteří přesměrovali původní webové stránky na alternativní doménu. Dále svévolně převzali správu facebookového profilu RetroHerny.

Problém se řeší právní cestou.

Oficiální e-mailové adresy @retroherna.cz a webové stránky www.retroherna.cz zůstavají v provozu ve správě Morxe a jeho týmu.

© RetroHerna 2020